Atribuită
Cumpărare directă
BURETE VASE JUMBO BUC 288 1,55 446,40 SH LAVETE UNIVERSALE 3 BUC SET 490 2,30 1.127,00 Mop bumbac 250g BUC 400 4,60 1.840,00 BURETE SPIRALAT INOX MAXI BUC 72 1,85 133,20 COADA METALICA MOP, 110 CM BUC 50 2,1 105,00 GALEATA CU STORCATOR PENTRU MOP BUC 10 14,50 145,00 PROSOAPE PLIATE VERZI 1 STRAT, 250 BUC/SET SET 700 2,75 1.925,00
- Număr anunț
- DA27539054
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.722 RON
- Valoare atribuită
- 5.722 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.