Atribuită Cumpărare directă

sina de ghidaj 3/8-18” = 5x180 -lantHusqvarna 3/8-18” = 10x83 -sprochet 3/8 = 10x40 -pila rotunda 5,5 mm = 24x9 -filtru carburant = 5x20

Număr anunț
DA27500699
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055 RON
Valoare atribuită
2.055 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055 RON

din 2.055 RON estimat