Atribuită
Cumpărare directă
Pantalonii cu pieptar Tonga fac parte din gama de echipamente de protectia muncii, categoria imbracaminte de protectie. Aceastia sunt echipati cu 10 buzunare, dintre care: 3 buzunare la piept, unul cu fermoar; 2 buzunare normale; 2 buzunare pe picior; 2 buzunare la spate; 1 buzunar picior lateral. Caracteristici: Material: 65% poliester, 35% bumbac; Densitate: 235g/mp; Culoare: albastru/galben fluorescent Jacheta de lucru cu buzunare exterioare. Inchidere cu fermoar si capse; Tesatura: 35% bumbac/65% poliester; Greutate: 235 g/mp; Culoare: albastru royal/galben neon. Aplicatii: constructii, amenajari, servicii, uz general.Personalizata Salopeta tercot cu pieptar marimea 58 BUC 2 Salopeta tercot cu pieptar marimea 54 BUC 1 Salopeta tercot cu pieptar marimea 50 BUC 1 Salopeta tercot cu pieptar marimea 52 BUC 4 Salopeta tercot cu pieptar marimea 60 BUC 1
- Număr anunț
- DA27557650
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18114000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.377 RON
- Valoare atribuită
- 1.377 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.