Atribuită
Cumpărare directă
Fata Piele nubuk de bovina, hidrofobizata Captuseala Material textil perforat, rezistent la abraziune, asigura aerisirea piciorului Acoperis brant Tesut preformat pe suport poliuretanic, antistatic, forma anatomica, prevazut cu perforatii, detasabil Bombeu Nemetalic din material compozit, rezistent la soc 200J si compresiune Talpa Injectata din poliuretan dubla densitate, bicolora, antistatica, antiderapanta, rezistenta la abraziune si hidrocarburi Tip talpa Advanced Antiperforatie Lamela antiperforatie nemetalica, perforatie zero Limba Tip burduf Închidere Însiretare prin perforatii consolidate cu capse non-metalice Standard EN ISO 20345:2011 S3 SRC Înaltime 110 mm Greutate 1.364 gr. (pt. nr. 42) MADE IN ITALIA Bocanci talpa iarna nr 41 scurt negru PER 4 152 608 Creta Bocanci talpa iarna nr 42 scurt negru PER 1 152 152 Creta Bocanci talpa iarna nr 43 scurt negru PER 3 152 456 Creta Bocanci talpa iarna nr 45 scurt negru PER 1 152 152 Creta Faţă Piele netedă de bovină, cu ornament matlasat Căptuşeală Material textil, rezistent la abraziune Acoperiş branţ Ţesut preformat pe suport poliuretanic, antistatic, formă anatomică, prevăzut cu perforaţii, detaşabil Bombeu Fără protecţie Talpă Injectată din poliuretan dublă densitate, antistatică, antiderapantă, rezistentă la abraziune şi hidrocarburi Tip talpă Work Închidere Înşiretare prin perforaţii consolidate cu capse metalice Standard EN ISO 20347:2012 O2 FO S Bocanci talpa cauciuc nr 40 PER 1 145 145 inalti Diegis
- Număr anunț
- DA27557823
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.513 RON
- Valoare atribuită
- 1.513 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.