Atribuită
Cumpărare directă
DESFASURARE CURS ONLINE CONFORM INVITATIEI. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2021 Cursuri: Control financiar preventiv - 3 cursanti (18.03.2021) Resurse umane si salarizare bugetara - 5 cursanti (22.03.2021) Comunicare in administratia publica - 1 cursant (23.03.2021) Legislatia muncii. Litigii de munca - 1 cursant (25.03.2021)
- Număr anunț
- DA27552313
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261 RON
- Valoare atribuită
- 1.261 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.