Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA -alesi locali - perioada 01-04.04.2021( 3 nopti cazare) - Hotel Ana Hotels/Bradul -Poiana Brasov

Număr anunț
DA27672819
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.486 RON
Valoare atribuită
20.486 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.486 RON

din 20.486 RON estimat