Atribuită
Cumpărare directă
Scaun ergonomic, Utilizat pentru Birou Model Cu brate Inaltime spatar Inalt Caracteristici cheie Suport lombar Tetiera Sistem de balansare Brate reglabile pe inaltime Reglare pe inaltime Mecanism syncron Sezut translabil Greutate maxima suportata 120 Kg Stare asamblare Neasamblat MATERIALE Material cadru Aluminiu Material tapiterie Stofa Material spatar Stofa DIMENSIUNI Inaltime 115 cm-132 cm Latime spatar 47.5 cm Latime sezut 51 cm Adancime sezut 44 cm-49 cm Inaltime maxima sezut 52.5 cm Inaltime minima sezut 44.5 cm Greutate 19 Kg
- Număr anunț
- DA27484935
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- QMOBILI SRL (CUI 27963649)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.