Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă solicită achiziționarea de lucrări de reparații pentru birou relatii cu publicul conform liste de cantități anexate. Categorii de lucrări: desfaceri/demontări/demolări; pardoseli din plăci de gresie ceramică (19 mp); tencuieli (12 mp); ferestre si usi din profile PVC (10,5 mp); pardoseli granit (13 mp); bordură granit (10,5 mp) etc. Cantitatile de lucrari solicitate se regasesc în listele de cantități atașate. Va solicitam sa introduceți prețurile unitare ale fiecărui articol conform deviz în vederea stabilirii prețului total al contractului, ținînd cont de elementele constitutive ale acestuia (cheltuieli directe și cheltuieli indirecte).

Număr anunț
DA27599097
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI 22211254)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.225 RON
Valoare atribuită
45.225 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.225 RON

din 45.225 RON estimat