Atribuită Cumpărare directă

ORDIN DEPLASARE 1X3.78=3.78, CARTUS LASER285A 1X62.18=62.18 ETICHETE 12X0.47=5.67 TONER AX 1X37.82=37.82 MANOPERA INCARCARE CARTUS 1X25.21=25.21 CAPSATOR 2X7.145=14.29 CAPSE 10X0.84=8.4 CARTUS XEROX WC5222 1X357.98=357.98

Număr anunț
DA27658555
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAZNA (CUI 17852740)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI 6585397)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515 RON
Valoare atribuită
515 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515 RON

din 515 RON estimat