Atribuită
Cumpărare directă
30 straturi adezive cu grosime totala de 2,4 mm. Contine un amestec antimicrobian si antifungic care distruge agentii patogeni(pana la 100 milioane bacterii pe gram)._x000D_ Covorul nu este doar bacteriostatic(nu impiedica doar dezvoltarea bacteriilor) ci datorita agentului chimic benzisothiazolin-3 -one, impregnat in covor, distruge microorganismele existente ( bacterii Gram pozitive, bacterii Gram negative si fungi patogeni)._x000D_ Mod ambalare: 30 folii/set
- Număr anunț
- DA27508110
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 42924720-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.450 RON
- Valoare atribuită
- 18.450 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.