Atribuită Cumpărare directă

Servicii de buget, financiar si contabilitate in perioada 22.03 - 21.05.2021 conform contract.

Număr anunț
DA27609310
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
Furnizor / câștigător
LOYD EXPERT S.R.L. (CUI 24070542)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat