Atribuită
Cumpărare directă
- TH A - Detergent alcalin - 11 buc; - TH C - Inalbitor pe baza de clor - 4 buc; - Dual Ultra - Detergent profesional pentru spalarea textilelor foarte murdare –7 buc; - PERSONRIL - Inalbitor/dezinfectant/biocid pe baza de oxigen activ si acid peracetic - 9 buc; - TH Antidur - Agent de neutralizare a apei - 2 buc; - Neutracitric Combi - Aditiv pentru clatire cu balsam floral- 4 buc; -Osmafin Appretex - apret lichid- 1 buc
- Număr anunț
- DA27577410
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL HORECA SRL (CUI 32709826)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.234 RON
- Valoare atribuită
- 10.234 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.