Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie laptop - hardware

Număr anunț
DA27644827
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR "MARTHA BIBESCU" COMARNIC (CUI 29084719)
Furnizor / câștigător
AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI 33750572)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390 RON
Valoare atribuită
1.390 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390 RON

din 1.390 RON estimat