Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de verificare hidranti interiori si exteriori la Complexul Sportiv Craiova- Stadion de Fotbal, respectiv 2 interventii/an pentru verificarea a 188 buc. hidranti interior si 13 buc. hidranti exterior, conform cerinţelor Caietului de sarcini nr. 35803/24.02.2021, atașat. Se va incheia un contract de achizitie publica de prestari servicii cu durata până la data de 31.12.2021.
- Număr anunț
- DA27568140
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- FIRE & RESCUE SERVICES SRL (CUI 26980200)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.804 RON
- Valoare atribuită
- 9.804 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.