Atribuită Cumpărare directă

RAFT METALIC 180*90*60/350KG - BUC 10 - 10x177.31lei MANUSI - BUC 20 - 20x14.7 lei

Număr anunț
DA27674950
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.067 RON
Valoare atribuită
2.067 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.067 RON

din 2.067 RON estimat