Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie : Sapun lichid antibacterian 5l – 2 bidoane; 5in1 odorizant WC – 15 buc; hartie igienica, JUMBO, 500gr/buc, 2 straturi – 36 role; detergent geamuri cu pulverizator 500ML – 5 buc; dezinfectant wc, 750 ml – 5 buc; 500ML degresant forte universal cu pompita – 5 buc; saci menaj 60L, 10 buc ultrarezistenti – 20 buc; saci menaj 160l, 10 buc/rola – 10 buc; solutie CREAM, 500ml – 5 buc; prosop bucatarie 3 straturi – 11 buc; servetele tip Z albe * 150 foi, 1 strat – 20 buc; saci menaj 60l, 20 buc/rola cu maner mov – 10 role; servetele role bucatarie, 350 foi, 2 straturi – 12 role; saci menaj 120 L * 10buc ultrarezistenti- 10 role; lavete uscate, 40 buc/rola – 3 role; dezinfectant WC 5L – 1 bidon; lavete microfibra universal 30*30CM – 10 buc.
- Număr anunț
- DA27509468
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.134 RON
- Valoare atribuită
- 1.134 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.