Atribuită Cumpărare directă

Serviciile care se achiziționează nu se vor suprapune cu sarcinile echipei de management din cadrul autoritorității contractante. Serviciile care trebuie realizate sunt: - Întocmirea notificărilor și a actelor adiționale, conform necesităților - Întocmirea cererilor de plată/ rambursare, în conformitate cu cerințele instrucțiunilor/ procedurilor/ deciziilor/ formularelor AMPOR și OI - Completarea în aplicația MySMIS a rapoartelor de progres - Pregătirea răspunsurilor la cererile de clarificare referitoare la cererile de plată/ rambursare aflate în verificare la OI/ AMPOR, după caz - Transmiterea prin aplicația MySMIS a răspunsurilor la cererile de clarificare privind cererile de plată/ rambursare aflate în verificare la OI/ AMPOR - Transmiterea prin aplicația MySMIS a răspunsurilor la cererile de clarificare privind dosarele achizițiilor proiectului - Revizuirea dosarelor electronice ale cererilor de plată/rambursare în vederea arhivării conform variantei finale aprobate de OI/AMPOR, după caz - Pregătirea machetelor pentru realizarea activităților de publicitate obligatorie a proiectului - Obținerea avizelor pentru realizarea activităților de publicitate obligatorie a proiectului - Efectuarea operațiunilor de actualizare în aplicația MySMIS a informațiilor, cu respectarea manualului de utilizare front office NOTĂ: pentru realizarea activităților prevăzute, achizitorul va pune la dispoziție informațiile și documentele necesare.

Număr anunț
DA27630069
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
PERFORMS HVR CONSULTING SRL (CUI 29460163)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat