Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de audit financiar vor fi contractate pentru desfășurarea a 7 audituri financiare intermediare ale proiectului și a unui audit financiar final al proiectului,total 8 rapoarte de audit financiar. Atasat Caietul de sarcini pentru servicii de audit financiar pentru proiectul ”Creșterea eficienței energetice în clădirile rezidențiale din orașul Chișineu-Criș”
- Număr anunț
- DA27552537
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
- Furnizor / câștigător
- BZD BALANCE & AUDIT SRL (CUI 17624424)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 33.600 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.