Atribuită Cumpărare directă

Fisa spitalizare de zi 1A3, foi observatie clinica generala, retete simple 100 file/top

Număr anunț
DA27621722
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.695 RON
Valoare atribuită
4.695 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.695 RON

din 4.695 RON estimat