Atribuită Cumpărare directă

Oxigenator ce regleaza debitul si asigura oxigen pentru 2 pacienti in acelasi timp. O singura priza de intrare si doua iesiri. Este compus din 2 regulatore debit oxigen. Specificatii tehnice: - Debitmetrul este prevazut cu scala gradata. - Limite de functionare: 2 x 0 - 15 lt/min. cu cresteri de 1 lt. - Conector standard DIN

Număr anunț
DA27513569
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
38421110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.996 RON
Valoare atribuită
2.996 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.996 RON

din 2.996 RON estimat