Atribuită Cumpărare directă

Furnizare teste rapide Antigen HBS, HCV, HAV IgM, HIV si Anticorp Helicobacter conform achizitiei. In cazul in care nu detineti unul dintre produse va rog sa le excludeti din achizitie si sa ne comunicati acest fapt.

Număr anunț
DA27616496
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.233 RON
Valoare atribuită
1.233 RON
Data publicării
20.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.233 RON

din 1.233 RON estimat