Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia unui PACHET DIV APARATE MEDICALE conform anunt ADV 1200347, conform centralizari. Produsle vor fi insotite de certificat de conformitate, factura si garantie. Transportul este inclus in pret Livrarea se va face la centrele mentionate in centralizator
- Număr anunț
- DA27553209
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.780 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.