Atribuită
Cumpărare directă
MICROCLISMA PENTRU EVACUARE - GLICEROL MUSETEL NALBA; 6 microclisme de unica folosinta de 9G.Fiecare microclisma contine:Glicerol 6.75g, Extract glicerinat de musetel 0.3g, Extract glicerinat de nalba 0.3g, Amidon de grâu 0.06g,Apa distilata 9g._x000D_ Uz:Îndepartati învelisul canulei. Lubrifiati canula cu o picatura din aceasi solutie. Introduceti canula în rect si apasati bulbul. Extrageti tinând apasat si aruncati._x000D_ Doze: 1 microclisma la nevoie, sau conform prescriptiei medicale._x000D_ A nu se utiliza la copii cu vârsta sub 12 ani._x000D_ Dispozitiv medical de unica folosinta_x000D_ Producator_x000D_ SOFAR S.p.A. – Milano, Italia_x000D_
- Număr anunț
- DA27604082
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33613000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.