Atribuită Cumpărare directă

Servicii revizii tehnice periodice si piese de schimb autoturism AACR in garantie conform anunt ADV1202015/16.03.2021

Număr anunț
DA27647113
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.484 RON
Valoare atribuită
1.484 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.484 RON

din 1.484 RON estimat