Atribuită
Cumpărare directă
Cursul se adresează atât persoanelor fizice cât și companiilor, în cadrul programelor de formare profesională continuă a personalului. Certificatul obținut în urma absolvirii cursului de “Tehnician devize și măsurători în constructii” este eliberat de Ministerul Educației Nationale și Ministerul Muncii, Familiei, Protecției Sociale și Persoanelor Vârstnice. Notă: *În conformitate cu Titlul II, Art.21, alineatul 2, litera h) din Codul Fiscal – contravaloarea cursului reprezintă cheltuială deductibilă la calculul impozitului pe profit.
- Număr anunț
- DA27598988
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAR A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41594083)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
- Cod CPV
- 80531000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.