Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare CASCO si RCA: 1. Oferta asigurare casco HD16SAL ... 1.722,00 ron; 2. Oferta de asigurare casco HD13SAL ... 2.602,60 ron; 3. Oferta de asigurare casco HD05SAL ... 3.089,80 ron; 4. Oferta de asigurare HD09SAL ... 2.838,50 ron; 5. Oferta de asigurare casco HD08SAL ... 2.838,50ron; 6. Oferta asigurare RCA HD09SAL ... 138,63 ron. TOTAL = 13.230,03 ron Beneficiar :Serviciul Public Județean SALVAMONT CUI 15802142.
- Număr anunț
- DA27596201
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.230 RON
- Valoare atribuită
- 13.230 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.