Atribuită Cumpărare directă

Asigurare obligatorie RCA pentru autoutilitara SM06ZAC pe o perioada de 12 luni. Politele de asigurare se vor emite cu data de 07.03.2021.

Număr anunț
DA27517699
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare atribuită
650 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650 RON

din 650 RON estimat