Atribuită Cumpărare directă

2423521 Încălțăminte Alergare Kiprun 36 2 119.99 LEI 0% 201.66 LEI 239.98 LEI 2423520 Încălțăminte Alergare Kiprun 35 2 119.99 LEI 0% 201.66 LEI 239.98 LEI 4168918 Încălțăminte Run Active 44 1 119.99 LEI 0% 100.83 LEI 119.99 LEI

Număr anunț
DA27644448
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504 RON
Valoare atribuită
504 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504 RON

din 504 RON estimat