Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole sportive: - 4 saltele gimnastica - 2 spaliere gimnastica - 3 banci gimnastica - 4 inele baschet - 4 plase inel baschet - 4 mingi fotbal - 10 mingi handbal - 3 mingi baschet - 3 mingi volei - 40 conuri antrenament

Număr anunț
DA27513516
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.585 RON
Valoare atribuită
6.585 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.585 RON

din 6.585 RON estimat