Atribuită
Cumpărare directă
GALEATA CCA 15L CU STORCATOR (MOV+VERDE) 90012808 MISAVAN 10 buc FARAS CLIP LILA BRILLI 90019647 MISAVAN 10 buc COS HARTIE STERK 8 buc MATURA EUROPEEA VERDE 90016318 MISAVAN 5 buc DETERGENT PARDOSELI MIO 1L 9582 ASEVI 24 buc PERIE WC PP ROSU 43073N ROMTATAY 7 buc DOMESTOS WHITE 750ML AQUILA 5 buc DETARTRANT ULTRA ACTIV 750ML 55520 NUFAR FARMEC 9 buc MATURA EUROPEEA ORANGE 16332 MISAVAN 4 buc DOMESTOS MOUNTAIN FRESH 750ML AQUILA 5 buc PROMO SACI SUPER REZISTENTI 120/10 2BUC MISAVAN 10 set REZERVA MOP BUMBAC 250GR BRICK GLOBAL 30 buc DOMESTOS PINK 750ML AQUILA 5 buc SOLUTIE GEAMURI OCEAN 500ML NUFAR 56100 FARMEC 10 buc CIF CREAM OCEAN 500ML AQUILA 1 buc CREMA CIF ORIGINAL ALB 500ML AQUILA 5 buc FARAS CLIP PEACH BRILLI 90019654 MISAVAN 10 buc DOMESTOS ATLANTIC 750ML AQUILA 5 buc CIF CREAM SPRING FRESH 500ML AQUILA 5 buc COADA UNIVERSALA LEMN 2280 HYG PLUS 15 buc SPRAY PRONTO 300ML PIRAMIDA 4 buc PROMO SACI SUPER REZISTENTI 35/15 2BUC MISAVAN 15 set CREMA CIF LEMON 500ML AQUILA 4 buc MATURA SORG BUCSA PLASTIC 950GR. 12703M MISAVAN 20 buc
- Număr anunț
- DA27482621
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02041 (CUI 4301405)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.