Atribuită Cumpărare directă

DE4111835192 GALERIE LEMN WENGE 120 NUGAT 2 buc DE070111401 GALERIE 28MM FILIGRANO LEMN WENGHE 120CM SB28.11.63.120 RODECO 1 buc FR9000540 CILINDRU AMPRENTA 26+10+26=62MM AURIU 164BN KALE TS 2 buc IS14950831076116 BATERIE BUCATARIE PIPA MEDIE B606 EVERPRO 1 buc DE4111835192 GALERIE LEMN WENGE 120 NUGAT 3 buc

Număr anunț
DA27601650
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260 RON
Valoare atribuită
260 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260 RON

din 260 RON estimat