Atribuită Cumpărare directă

“ Serviciul de realizare studiu topografic pentru terenul adiacent Vama Nouă destinat ”Complexului Județean de Sănătate Giurgiu” în vederea creșterii calității infrastructurii din domeniul sănătății și asistenței sociale„ In faza de DELIBERARE se va transmite oferta cum este specificat in formularul ”Modul de prezentare a ofertei”-atasat odata cu initierea achizitiei,pe adresa de e-mail:achizitiipublicecjg@gmail.com. Deoarece este necesara verificarea ofertei, aceasta va fi transmisa de catre ofertant odata cu acceptarea conditiilor impuse de autoritatea contractanta prin documentatia de atribuire ( in momentul acceptarii acesteia in SEAP )

Număr anunț
DA27487215
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
DTG ALFA SRL (CUI 28114226)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON

din 19.500 RON estimat