Atribuită
Cumpărare directă
Sita carburator 6 buc, brida sustinere 3 buc, pompa amorsare 2 buc, tija antrenare 4 buc, surub fluture 2 buc, set segment fs 260 5 buc, tub protectie 2 buc, set rulment carter 2 buc, ambreiaj 1 buc, kit suport coarne 1 buc, rulment piston 1 buc, pompa amorsare 2 buc, soc 2 buc, filtru aer 13 buc, bujie 14 buc, sorb 14 buc, filtru aer huzqvarna 1 buc.
- Număr anunț
- DA27541767
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- OVISTIL-FLOR SRL (CUI 28421530)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.699 RON
- Valoare atribuită
- 2.699 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.