Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipament complet oncologie protectie citostatica categ III preparare si dizolvare chimioterapie Contine: Halat protectiv steril Covoraș steril Protector de pantofi Lavete vascoza/policeluloză Ochelari protecție sterili Mănuși sterile din nitril Mască de protecție respiratorie FFP3 Pungi opace pentru deseuri Sigiliu flacoane citostatice 13/20/28mm mai putin

Număr anunț
DA27624929
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.060 RON
Valoare atribuită
5.060 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.060 RON

din 5.060 RON estimat