Atribuită Cumpărare directă

Produse curatentie conform deviz nr 9900180105070 din 24.03.2021

Număr anunț
DA27655700
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv UNIREA Focsani (CUI 4410585)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.594 RON
Valoare atribuită
1.594 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.594 RON

din 1.594 RON estimat