Atribuită Cumpărare directă

Descriere: 15 buc Adaptor Ubiquiti PoE-48G Passive PoE 48V 0.5A 24W Gigabit Ethernet version 1 buc Sursa alimentare OTHER LN-CPS12V10A 12V 10A Metal 10 buc Alimentator OTHER LN-EU12V2A 12V 2A Black 10 buc Alimentator Kruger&Matz KM0004 2A 9V Black 4 buc Alimentator Kruger&Matz 5V 2A Black 5 buc Kit tastatura si mouse Logitech MK295 Silent US Black Graphite 3 buc Cablu video UGREEN HD101 HDMI tata - HDMI tata 4K 60Hz 2 moduri 5m Negru/Galben 3 buc CABLU HDMI UHD 4K CROMO LINE T-T 5M, LINDY L37874 4 buc Indicator prezentari Kensington K72426EU Presenter Expert Laser Verde Wireless 2.4GHz Receiver USB Negru [K72426EU]

Număr anunț
DA27508440
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.042 RON
Valoare atribuită
4.042 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.042 RON

din 4.042 RON estimat