Atribuită Cumpărare directă

DCI: COMBINATII Cutie x 10 flacoane monobloc din PE x 500 ml STADA M&D

Număr anunț
DA27663780
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.907 RON
Valoare atribuită
1.907 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.907 RON

din 1.907 RON estimat