Atribuită Cumpărare directă

ELABORARE DOCUMENTATII TEHNICE IN VEDEREA OBTINERII AUTORIZATIEI DE SECURITATE LA INCENDIU pentru Scoala Profesionala corp C,Comuna Coarnele Caprei,judetul Iasi

Număr anunț
DA27496702
Autoritate contractantă
COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat