Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii realizare documentatie tehnica pentru obtinerea avizelor si acordurilor stabilite prin CU, PT si DDE ,asistenta tehnica pe durata executiei obiectivului de investitie,,Reabilitare si dotare sediu Primarie in comuna Radovanu,judetul Calarasi
- Număr anunț
- DA27521918
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.632 RON
- Valoare atribuită
- 20.632 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.