Atribuită Cumpărare directă

Aerisitor automat tip 11AV, conex. 1/2 filet NPT, PN40, montaj vertical, complet inox, orificiu de evacuare la alegere 1/8, #38 sau 5/64. + Robinet cu bila, complet inox , etansare teflon, conex. 1/2 NPT. + Niplu hexagonal inox conexiune filet NPT 1/2''

Număr anunț
DA27653987
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI 34188163)
Cod CPV
42912320-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.880 RON
Valoare atribuită
5.880 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.880 RON

din 5.880 RON estimat