Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță și expertiză tehnică extrajudiciară, domeniul arhitectură, în dosar nr. 1151/252/2020. Pana la data limita de raspuns, respectiv 05,03,2020, va rugam sa depuneti la sediul autoritatii contractante oferta intocmita conform cerintelor referatului de necesitate(atasat).-dovada calitatii de expert tehnic judiciar. De asemenea va rugam sa completati si sa depuneti odata cu oferta si formularele atasate

Număr anunț
DA27504137
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
Furnizor / câștigător
VOLUM PROIECT SRL (CUI 6595846)
Cod CPV
71200000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
8.900 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.900 RON

din 8.900 RON estimat