Atribuită
Cumpărare directă
INCHIRIERE UTILAJE PENTRU LUCRARI : INTINS BALASTRU, INCARCAT PAMANT, SAPAT SANTURI, REPARATII DRUMRI, DECOLMATARE/DRENARE SANTURI SI PAAURI, IGIENIZARI/SALUBRIZARI CURSURI DE APA, COMPACTARI, URMATOARELE UTILAJE CU OPERATOR: - AUTOBASCULANTA 7.5 T 80LEI/ORA SAU 3 LEI/KM, - AUTOBASCULANTA 18 T 130LEI/ORA SAU 5 LEI/KM - AUTOBASCULANTA 24 T 120LEI/ORA SAU 4 LEI/KM - AUTOBASCULANTA 40 T 140LEI/ORA SAU 5 LEI/KM - BULDOEXCAVATOR - 130 LEI/ORA - BOBCAT - 120 LEI/ORA - CILINDRU COMPACTOR 160 LEI/ORA - AUTOGREDER 290 LEI/ORA - TRAILER 8 LEI/KM - SUB 100 KM SE VA FACTURA 500 LEI/CURSA - PICON 160 LE/ORA -WOLLA - 150 LEI/ORA
- Număr anunț
- DA27491597
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
- Furnizor / câștigător
- D & D SRL (CUI 13742648)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.