Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 COPYING RED 80GR 10 TOP 11.5 DOSAR PLASTIC A4 CU SINA SI GAURI NOKI LILA 150 BUC 0.638 DOSAR PLASTIC A4 CU SINA SI GAURI NOKI ALBASTRU INCHIS 150 BUC 0.638 PLIC C4 ALB SILICONIC 25/SET 1 SET25 5.52 PLIC C5 ALB SILICONIC LAT MICA 25/SET 20 SET25 3.465 PIX ROUND STIC CLIC BIC ALBASTRU 6 BUC 1.38667 PIX CU GEL UNI-BALL UM-170 0,7MM NEGRU 2 BUC 2 PERM. MARKER VF ROTUND KORES, VF 3MM NEGRU 1 BUC 1.54 PERFORATOR METAL CN HS212 30 COLI 1 BUC 19.53 CAPSATOR MEDIU METALIC 315CN 33COLI DIVERSE 1 BUC 6.96 TEXTMARKER LAT KORES GALBEN 1 BUC 1.56 STICK NOTES 75X75MM FLUORESCENT KORES 100F GALBEN 2 BUC 2.015 DOSAR CARTON ALB SINA 20 BUC 0.352 AGRAFE METAL 50MM KOOBIC 2 CUT 1.87 CAPSE 24/6 B4 U, 1000/CUT 3 CUT 0.83667 AGRAFE METAL 28MM,100/CUT,KOOBIC 2 CUT 0.64 BIBLIORAFT A4 7,5CM PP ECONOMY VERDE 10 BUC 5.291 BIBLIORAFT A4 7,5CM PP ECONOMY ROSU 10 BUC Referat de necesitate nr.2524/22.03.2021
- Număr anunț
- DA27648169
- Autoritate contractantă
- COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti) (CUI 4540399)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548 RON
- Valoare atribuită
- 548 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.