Atribuită Cumpărare directă

Reumplere cartuse, toner,, cilindru si adaptopr retea

Număr anunț
DA27545092
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
30124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.977 RON
Valoare atribuită
1.977 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.977 RON

din 1.977 RON estimat