Atribuită Cumpărare directă

1) Canula femurala venoasa multi-stage - COD 96880-021 : DESCRIERE: - canula femurala cu orificii multiple pe lungimea canulei - lungime de aprox. 76 cm - cu introducator care are markeri de adancime si cu indicator de pozitionare varf - cu kit de introducere percutana ce contine ghid de 180 cm, dilatator aditional, lama taietoare si ac 2) Valva cardiaca biologica - COD T510C27 (PN0265) \ BUC: DESCRIERE: Valva cardiaca biologica porcina, model Hancock II, aortica sau mitrala. Dimensiuni valva aortica: 21, 23, 25, 27 mm Dimensiuni valva mitrala: 27, 29, 31, 33 mm. Se va mentiona pe factura PN CCV, lotul si termenul de valabilitate.

Număr anunț
DA27599158
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.540 RON
Valoare atribuită
5.540 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.540 RON

din 5.540 RON estimat