Atribuită Cumpărare directă

Sonda intubatie CE 3.0MM - 3 CUT; Sonda intubatie CE 4.0MM - 5 CUT; Sonda intubatie CE 5.0MM - 5 CUT; Sonda intubatie CE 5.5MM - 5 CUT

Număr anunț
DA27519520
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.026 RON
Valoare atribuită
1.026 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.026 RON

din 1.026 RON estimat