Atribuită Cumpărare directă

Clasa de utilizare Profesionala Gaurire - Insurubare Diametru maxim gaurire otel 13 mm Diametru maxim gaurire lemn 35 mm Diametru maxim suruburi 10 mm Caracteristici operationale Trepte de viteza 2 trepte Trepte moment de torsiune 21 Turatie la mers in gol 1800 rpm Valoare vibratii emise - m/s2 Moment de torsiune 50 Nm Sistem de prindere Domeniu prindere mandrina 13 mm Caracteristici acumulatori Capacitate acumulatori 2 Ah Timp incarcare - min Numar acumulatori 2 Tip acumulatori Li-Ion Tensiune acumulatori 18 V Dotari Valiza de transport plastic Led de iluminare DA Motor fara perii DA Indicator nivel de incarcare DA Functie impuls NU Mandrina detasabila NU Accesorii suplimentare NU Set de livrare 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator Valiza de transport si depozitare Dimensiuni Greutate 1 kg Zgomot Nivel putere sonora 99 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Turatie la mers in gol: 460-1800 rpm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA27500583
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.651 RON
Valoare atribuită
1.651 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.651 RON

din 1.651 RON estimat