Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE PENTRU JANTE DETERGENT CONCENTRAT AUTO SAMPON EMOLIENT AUTO CEARA AUTO

Număr anunț
DA27579563
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0991 Bucuresti (CUI 24189404)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.534 RON
Valoare atribuită
6.534 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.534 RON

din 6.534 RON estimat