Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant alcalin, cu clor activ folosit pentru obtinerea unei curatari complete si garantarea igienei pardoselilor. Clor activul exercita o actiune oxidanta si dezinfectanta, eliminand in mod eficient murdaria de natura organica, foarte rezistenta. Produs avizat de Ministerul Sanatatii, grupa principala 1, tip produs 4. Mod ambalare bidon 20 litri.

Număr anunț
DA27523563
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.366 RON
Valoare atribuită
1.366 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.366 RON

din 1.366 RON estimat