Atribuită Cumpărare directă

Inalbitor pe baza de apa oxigenata stabilizata, adjuvant pentru spalarea rufelor albe si colorate. bidon 20 kg

Număr anunț
DA27506798
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.567 RON
Valoare atribuită
3.567 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.567 RON

din 3.567 RON estimat